Софиянци останаха втрещени, след като видяха тази фигура на фасада, която се намира в някоя от преките на район "Оборище", видя Sofia24.bg. От коментарите под снимката става ясно, че произведението на изкуството се намира на ул. "Богдан".
"Фигура на фасадата. Първата мисъл е за Христос, но само авторът може да каже. Няма кръст, на Северна фасада е. Не знам какво е", пише човекът, който е направил снимката.
"Ъх, дааа, авторът живее в същата кооперация. Има някакви сериозни отклонения човекът...а е талантлив", коментира столичанка.
"Изкукурига народът!", гласи друг коментар.
Зареждане ...


09:27 / 30.10.2022
639







Анонимен
на 01.11.2022 г.
Прилича на обесен
Анонимен
на 01.11.2022 г.
Изветряла работа
Анонимен
на 01.11.2022 г.
Прилича ми на плувец!
Анонимен
на 31.10.2022 г.
Това е толкова стара сграда. Хората където живеят там нито правят проблеми нито пречат на някого. Дори приютяват бездомни котенца и се грижат за тях
Анонимен
на 30.10.2022 г.
И аз съм на същото мнение резултат от ковида
Анонимен
на 30.10.2022 г.
Аз мисля ,че страхотно.Народа е изкукуригал.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.