Спасиха бедстващо коте в София, съобщиха от Столична община.
Той се е качило на върха на високо дърво на ул. “Солунска" и е свалено от екип на Дирекция “Аварийна помощ и превенция" към СО.
Акцията по спасяването събра стотици хора. Котето е било уплашено и първоначално е буйствало.
Зареждане ...


19:18 / 29.12.2022
318






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.