Спирачният апарат на джипа, който тази сутрин помете човек на бул. "Околовръстно шосе" в София, е бил неизправен и вързан с тел към рамата на автомобила, съобщиха за БНТ от "Пътна полиция".
Именно липсата на работещи спирачки е причина за катастрофата.
Освен това, гумите на автомобила са на галаши и като цяло превозното средство не е технически изрядно.
Оказва се още, че водачите на двата ТИР-а, в които се блъсна джипът, са нередовни, защото нямат документ за психическа годност, какъвто се изисква в случая.
Зареждане ...


15:06 / 15.07.2022
1156







hopkins
на 15.07.2022 г.
пълно е с такива ганьовци, имат 20лв на ден за цигари и пиене ама гумите галоши, карат трьошляци и газят невинни хора...
Анонимен
на 15.07.2022 г.
Вие нормални ли сте бе?Какво променя тоя психо преглед в случая,дори и да го имаха.Една измислена хартийка, която се вади на 3 години за пари,нищо повече...А и в европейският съюз няма такъв документ,така че скоро ще падне и тук!
bigi
на 15.07.2022 г.
При всяка проверка изскача нередност. Което значи, че години наред КАТ са спали. Искайте сега да ви вдигнат заплатите!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.