Околовръстният път на София е напълно блокиран. Причината е катастрофа. Представяме ви първи кадри от инцидента. Двете коли са буквално смазани. 

По информация на очевидци във Фейсбук катастрофата е станала между Нови Искър и "Люлин", около кв. "Требич". Преминаването е затруднено. 

"Доколкото разбрах, причината е неизправност, възникнала по време на движение. Колата гасне, заключва волана и дамата в BMW-то в паниката не успява да реагира и колата ѝ навлиза в насрещното", казват още очевидци.

Двамата шофьори са откарани в болница в тежко състояние, по информация на БНР.