Скъп червен "Мерцедес" със старозагорска регистрация привлече вниманието на столичани през последните дни. Кадърът е заснет близо до кръстовището на ул. "Граф Игнатиев" и ул. "Солунска".

В този участък не могат да минават автомобили, защото е пешеходна зона и има и трамвайни релси. Гледката предизвика редица коментари в социалната мрежа Фейсбук, видя Sofia24.bg. Ето част от тях:

"Мръсни старозагорци";

"Диви и прости Селтаци!!!";

"Еййй от такива подобни не може да си живеем спокойно в нашия си град";

"Позволено му е, кара "Мерцедес" все пак";

"Не е от София, за малко е";

"Както са написали - снимката се изпраща в КАТ и е готов!";

"Въпросът не е дали си софиянец или старозагорец. Големият въпрос е къде са "умните" полицаи или катаджия, за да решат кой крив или прав. Но иначе им били малки заплатите";

"Нали има камери уж?!"