Откриват мотосезон 2022.

"Мотошествието тръгва от пл. "Ал.Невски" по Цариградско шосе, по алея Яворов, по "Черни връх" до НДК и по бул.България до Бояна - НИМ. Околовръстното от OMV до Ринг мол ще е затворено до следобеда. Това каза Георги Янчев от организаторите от Sofia Riders.

Всяка година в края на март показваме, че вече сме на пътя. "Погледни по 2 пъти, спаси живот" и "Не на войната" са слоуганите ни тази година.

Все повече се увеличава броят на мотоциклетите и вече има по-голямо взаимно уважение с шофьорите."