Откриват мотосезон 2022.
"Мотошествието тръгва от пл. "Ал.Невски" по Цариградско шосе, по алея Яворов, по "Черни връх" до НДК и по бул.България до Бояна - НИМ. Околовръстното от OMV до Ринг мол ще е затворено до следобеда. Това каза Георги Янчев от организаторите от Sofia Riders.
Всяка година в края на март показваме, че вече сме на пътя. "Погледни по 2 пъти, спаси живот" и "Не на войната" са слоуганите ни тази година.
Все повече се увеличава броят на мотоциклетите и вече има по-голямо взаимно уважение с шофьорите."
Зареждане ...


11:35 / 26.03.2022
531






Анонимен
на 26.03.2022 г.
Ако почнат и да спазват правилата за движение, още по-малко катастрофи ще има. Едно от по-малоумните създания на пътя са мотористите. Разбира се, не всички.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.