На интересен видеоклип се натъкна Sofia24.bg в мрежата. Работнички от почистващата фирма "Титан" намират интересни начини да се справят с отпадъците, а именно - като ги трошат в общиска собственост - колчета, поставени по ул. "Цар Асен" в София. Видеото предизвика вниманието на софиянци и те питат: Кой ще поеме вината за нанесените щети по общинската собственост?

Ето и още коментари:

"Имало е концерт за живущите";

"Жените пак са измислили начин, след като шефовете им са си взели парите и не им пука кой какво ще извозва....";

"Ще падна. Каква Европа. Аборигени";

"Подръчните средства на работничките са от каменната ера. Но за сметка на това мениджърите/мутрите са с последен модел возила от луксозните световни изложения";

"Ако не беше тъжно.. щеше да е смешно".