Поредна катастрофа между лек автомобил и трамвай е станала в София. Този път инцидентът се е случил на бул. "Вардар", научи Sofia24.bg. В групата "Катастрофи в София“ беше публикувана снимка от мястото на катастрофата. Според очевидци произшествието е предизвикано от шофьор на "Голф“, който не е спазил правилата за движение. Няма пострадали хора.

Ето част от коментарите под публикацията:

- Когато си тарикат и си решил да прередиш всички, но не виждаш трамвая.

- Но трамвая те види...

- Аз мисля, че тези ватмани си правят каквото искат и се движат, където не им е мястото. Аман!   П.С Дано да няма пострадали.

- Обикновено са бързи.

- Този трамвай защо не мръдна малко. Тези ватмани трябва да станат по подвижни. 

- Трамвая е с предимство понеже прякора му е "железния кон".

- По-точно всяко релсово превозно средство е с предимство.

- Някой наглец най-накрая си е намерил това, което е търсил на релсите 

- Трамваят не прощава.

- 1:0 за металния кон