Поредна катастрофа между лек автомобил и трамвай е станала в София. Този път инцидентът се е случил на бул. "Вардар", научи Sofia24.bg. В групата "Катастрофи в София“ беше публикувана снимка от мястото на катастрофата. Според очевидци произшествието е предизвикано от шофьор на "Голф“, който не е спазил правилата за движение. Няма пострадали хора.
Ето част от коментарите под публикацията:
- Когато си тарикат и си решил да прередиш всички, но не виждаш трамвая.
- Но трамвая те види...
- Аз мисля, че тези ватмани си правят каквото искат и се движат, където не им е мястото. Аман! П.С Дано да няма пострадали.
- Обикновено са бързи.
- Този трамвай защо не мръдна малко. Тези ватмани трябва да станат по подвижни.
- Трамвая е с предимство понеже прякора му е "железния кон".
- По-точно всяко релсово превозно средство е с предимство.
- Някой наглец най-накрая си е намерил това, което е търсил на релсите
- Трамваят не прощава.
- 1:0 за металния кон
Зареждане ...


13:34 / 29.03.2022
969






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.