Граждани, които живеят в района на Женския пазар в София, многократно сигнализират на платформата helpbook.info за незаконно депо за отпадъци. Депото се намира на бул. "Стефан Стамболов" при Женския пазар.
Хората споделят, че вече веднъж са подавали сигнал за това сметище, но нищо не се е променило. Депото е доизградено от "Пазари Възраждане" ЕАД, въпреки предоставената подписка от жителите на района.
Подаденият сигнал е насочен към ДНСК, от които жителите на района очакват да насрочат проверка и да вземат мерки за разчистването на терена. Това е вторият сигнал за сметището, подаден до институцията.
Сергиите зад сметището също ги няма в одобрения по ЗУТ проект на проф. арх. Никифорова.
Адресът е бул. "Стефан Стамболов" срещу улица "Княз Борис I" номер 165.
Зареждане ...


12:33 / 04.01.2022
522




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.