По-рано днес ви съобщихме за задръстване, което се образува на АМ "Тракия". Тапата започваше от изхода на София. Явно в по-късните часове колите са станали още повече и в задръстване попаднаха и преминаващите през бул. "Цариградско шосе".

Някои столичани обаче решиха да се направят на много хитри и да избегнат чакането, като преминат през тревните площи. Клип бе публикуван в социалната мрежа Фейсбук, който компрометира тарикатите, видя Sofia24.bg.

Повече можете да видите в прикаченото видео.