Столичани решиха да бъдат креативни и да си произведат сами домати. Това стана ясно от снимки, публикувани в голяма Фейсбук група, видя Sofia24.bg. Гледката е от квартал "Дружба".
"Айдеее, доматите ни станаха известни! Донеси ракията и ще направя една салата от Дружбенските домати", пише столичанин под снимката.
"Супер готино! Децата сутринта и те се чудиха, как са станали там", пише друга жителка на столичния квартал.
Зареждане ...


13:17 / 06.08.2022
750







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.