На метростанция "Княгиня Мария Луиза" при входа откъм Пета градска болница има паднали плочки, научи Sofia24.bg.

"Подът е мокър, има следи от теч по стените, влагата отлепя плочки и привлича комари през лятото", споделя млада дама от София.

Тя публикува три снимки във Фейсбук, които показват как изглежда в момента метростанция "Княгиня Мария Луиза". 

Ето част от коментарите под снимките. Публикуваме ги без редакторска намеса:

"Бате Бойко като строи метротото са откраднати пари за материали най-висок клас, а всъщност е влагано най-долното. В метрото се дадоха безброй милиони за инжекции за спиране на водата, но почти без резултат. Метростанция "Княгиня Мария Луиза" е цялата надупчена като лейка от инжекции и ще продължава да тече. Това не е дупка или тротоар на улицата, за да се поправи"

"Е работа, работа"

"Баш,видими резултати"

"Често пътувам с метрото и не видях една кофа на спирка строена по времето на Софиянски крадеца"

"Кофи вътре в метростанциите е забранено да има и няма на нито една от доста време"

"Утре ще я снимам на "Европейски съюз", че седи и събира вода от месец и малко"

"На перона?"

"На перона, ама днес я нямаше, че сега е сухо, ама тия дни го дават да вали"

"Едно е кофа, събираща вода от теч, а друго е кофа за смет"