В 09:37 уличното осветление на бул. "Ботевградско шосе" още свети, явно нямат финансови проблеми в този район. Това написа столичанка в социалната мрежа Фейсбук, научи Sofia24.bg.
Припомняме, че КПКОНПИ започна проверка по твърденията на общинския съветник Борис Бонев за неизгодния договор за улично осветление в София, а редица райони са пред налагането на режим.
Ето и коментарите на софиянци под публикацията:
- "Е, кви финансови проблеми, те по 300 лв. за прекъсвач цакат - бълха ги ухапала";
- "Богат квартал!";
- "То не е само там - бул. "ген. Данаил Николаев", мостът на ул. "Черковна"... там си светят през целия ден".
Зареждане ...


14:48 / 01.02.2022
598






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.