Продължава миенето на столични улици и булеварди с автоцистерна с маркуч в  районите "Красно село", "Сердика", "Слатина", "Красна поляна", "Иленден" и "Банкя", съобщиха от Столичния инспекторат. По график също така се дезинфекцират съдове за отпадъци, почистват се дъждоприемни шахти и подлези.

Извършва се и механизирано метене на булеварди и тротоари.  Дейностите се контролират от екипи на инспектори на терен.