Инспектори установиха, че след заснемане на рекламен клип на ул. "Кръстьо Сарафов“ 22-24, са останали следи по дърветата и тротоара от използвания изкуствен сняг.
За това, че организаторът не е спазил изискването да почисти след приключване на мероприятието, е наложена санкция, съобщават от Столичния инспекторат.
По-късно са предприети незабавни действия от фирмата за изпълнение на задължението, което са пропуснали.
Зареждане ...


14:42 / 09.03.2022
650




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.