Инспектори установиха, че след заснемане на рекламен клип на ул. "Кръстьо Сарафов“ 22-24, са останали следи по дърветата и тротоара от използвания изкуствен сняг. 

За това, че организаторът не е спазил изискването да почисти след приключване на мероприятието, е наложена санкция, съобщават от Столичния инспекторат.

По-късно са предприети незабавни действия от фирмата за изпълнение на задължението, което са пропуснали.