Екип на Столичен инспекторат направи организация за почистване на плексигласовите пана, представляващи предпазна стена на езерото “Ариана", с лице към бул. “Евлоги и Христо Георгиеви", съобщиха от Столична община.

Почистени са над 30 броя пана с разтворители на водна основа, щадящи третираните повърхности, както и специализирана техника за последващо отмиване.

Екипи на Столичен инспекторат и фирмата по чистота за територията на район “Средец" ще извършат и повторно почистване на определени места от участъка, с цел крайното премахване на налепени стикери и други замърсявания.