Пунктът ще бъде на разположение на гражданите на 25 март 2022 (петък) от 8:30 до 14:30 часа на ул. "Димитър Стефанов" и ул. "8-ми декември" на паркинга на УНСС в кв. "Дървеница", съобщиха от Столична община.
Безвъзмездно ще се приемат следните опасни отпадъци, образувани от домакинствата:
- Живак и живаксъдържащи уреди (живачни термометри, прекъсвачи и други подобни).
- Лакове и бояджийски материали.
- Домакински препарати и химикали.
- Мастила и замърсени опаковки.
- Фармацевтични продукти (лекарства с изтекъл срок на годност).
На 26 март (събота) по повод "Часът на Земята" гражданите ще имат още една възможност да предадат опасните отпадъци. Пунктът ще ви очаква на ул. "Париж" № 5, на паркинга пред Столичен инспекторат от 8:30 до 14:30 часа.
Зареждане ...


07:16 / 25.03.2022
514




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.