Отборите на столичните болници “Св. Анна“, "Св. Екатерина“, "Лозенец“, "Св. София“ и на Българския лекарски съюз (БЛС) ще премерят сили във футболен турнир. Това съобщиха от организацията.

Турнирът се организира от БЛС и болницата “Св. Анна" като своеобразно продължение на миналогодишния “Заедно срещу болестта".

Надпреварата ще бъде утре, 28 май, на стадион "Бистрица". Мачовете започват в 9 ч. и ще продължат до излъчването на отбора шампион.