Отборите на столичните болници “Св. Анна“, "Св. Екатерина“, "Лозенец“, "Св. София“ и на Българския лекарски съюз (БЛС) ще премерят сили във футболен турнир. Това съобщиха от организацията.
Турнирът се организира от БЛС и болницата “Св. Анна" като своеобразно продължение на миналогодишния “Заедно срещу болестта".
Надпреварата ще бъде утре, 28 май, на стадион "Бистрица". Мачовете започват в 9 ч. и ще продължат до излъчването на отбора шампион.
Зареждане ...


11:12 / 27.05.2022
522





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.