През почивните дни стотици граждани се отзоваха на апела да почистят местата, които обитават и да подготвят София за пролетта и празниците. Хора от различни квартали се включиха в почистването, боядисването на съоръжения за игра и пейки, засаждането на цветя и дървета, както и  събирането на зелени отпадъци.

Активно участие през двата дни взеха жители на ж.к."Лагера", ж.к."Славия", кв. "Орландовци", ж.к."Левски", ж.к."Хаджи Димитър", ж.к."Западен парк", ж.к."Мусагеница", ж.к."Младост", ж.к."Овча купел 2" и ж.к."Дианабад", съобщиха от Столичния инспекторат.