Страшна катастрофа е станала преди минути на софийския околовръстен път. Това става ясно от снимки, публикувани във Фейсбук, видя Sofia24.bg. Автомобилът е буквално помлян и на части. 

Катастрофата е станала в близост до бензиностанция ЕКО "Чепинци", на място има полиция, линейка и пожарен екип. Оцевидец съобщава, че шофьорът е жив.

Шофирайте внимателно!