Столичната община организира събиране на опасни отпадъци от домакинствата. Отпадъците ще се приемат в мобилен събирателен пункт в районите "Люлин“ и "Банкя“ на 5 август 2022 година. Безвъзмездно ще се приемат следните опасни отпадъци, образувани от домакинствата:
- Живак и уреди, съдържащи живак (живачни термометри, прекъсвачи и други подобни)
- Лакове и бояджийски материали
- Домакински препарати и химикали
- Мастила и замърсени опаковки
- Фармацевтични продукти (лекарства с изтекъл срок на годност)
Пунктът ще бъде разположен:
От 8:30 до 11:30 часа на бул. "Захари Стоянов“ № 15, пред районна администрация "Люлин“.
От 12:30 до 15:30 часа ще се премести в гр. Банкя на ул. "Цар Симеон“ № 1, пред районна администрация "Банкя“.
0700 11 750 е универсалният тел. номер за запитвания и заявки.
Зареждане ...


13:44 / 29.07.2022
1140





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.