Столичната община организира събиране на опасни отпадъци от домакинствата. Отпадъците ще се приемат в мобилен събирателен пункт в районите "Искър“ и "Панчарево“ на 8 юли. Това съобщиха от пресцентъра на Столичната община. От 8:30 ч. до 11:30 ч. пунктът за район "Искър“ ще бъде разположен на бул. "Кръстю Пастухов“ № 18, пред районната администрация.
Пунктът за Панчарево ще бъде разположен от 12:30 ч. до 15:30 ч. на ул. "Самоковско шосе“ № 230, пред районната администрация. Безвъзмездно ще се приемат живак и уреди, съдържащи живак - живачни термометри, прекъсвачи и други подобни, лакове и бояджийски материали, домакински препарати и химикали, мастила и замърсени опаковки, фармацевтични продукти - лекарства с изтекъл срок на годност. Универсалният телефонен номер за запитвания и заявки 0700 11 750.
Зареждане ...


12:54 / 05.07.2022
427





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.