Той беше прекрасен човек, мил и винаги ми е помагал. Това каза съседка на убития в София в района на столичен мол, предаде репортер на Sofia24.bg

"Той си ходише на работа, беше полицай. Любчо имаше същото куче като нашето".

Жената казва, че мъжът е живеел от 2000 година на това място. 

По неофициална информация става въпрос за убит началник на Криминална полиция в столичното 2-ро Районно. Уволнен е от системата преди повече от 10 години.