Таксиметров автомобил е влязъл буквално в коритото на Дървенишка река в София. Мястото е точно зад бензиностанция "ЕКО" на "4-ти километър", видя Sofia24.bg.
Как се е озовал автомобилът на това място, никой не знае. Но снимките се разпространиха бързо в социалната мрежа Фейсбук и предизвикаха коментари:
- Има една отбивка там, която позволява да топнеш колата;
- Мие я преди работа;
- По желание на клиента оставя всякъде;
- Не виждам какво е смешното, човекът е отишъл за риба;
- Бай ганчо прост и тарикат.
Призоваме всеки, който иска да подаде сигнал за някаква нередност, проблем или нещо интересно, нека го направи на редакционната ни поща: novini@sofia24.bg
Зареждане ...


13:06 / 19.03.2022
1331






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.