Катастрофа между три автомобила е станала в София. Инцидентът е на светофара на улица "Андрей Сахаров“ до тунела на метрото в посока центъра на града. За това сигнализира очевидец в социалната мрежа Фейсбук, научи Sofia24.bg.

На мястото са пристигнали екип на пожарна, две линейки и три полицейски патрула. Движението в участъка е затруднено.