Тежка катастрофа е регистрирана тази сутрин в София. Инцидентът е станал на кръстовището на булевардите "Цар Борис III " и "Тодор Каблешков". Трима са откарани в болница, съобщиха от МВР. При инцидента са се ударили три леки коли.
"Сигналът е подаден около 8:15 часа. Веднага на място е пристигнал патрул на полицията и екип на Спешна помощ. На трима пострадали е оказана медицинска помощ и са откарани в болница. По първоначални данни няма тежко пострадали хора", допълниха от полицията, цитирани от Dir.bg.
Заради инцидента по бул. "Цар Борис III" се е образувала голяма колона и трафикът е затруднен.За катастрофата пишат и граждани във Фейсбук. Очевидци споделят, че на мястото на инцидента е имало две линейки и полиция. Голямо е задръстването по булевард "Цар Борис III" в посока Владая.
Снимка от инцидента беше публикувана в групата "Катастрофи в София".
Зареждане ...


10:40 / 15.02.2022
769






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.