Тежко пътнотранспортно произшествие е станало на бул. "Никола Петков" на разклона за кв. "Горна Баня". Това научи Sofia24.bg. Столичани сигнализират за инцидента в социалните мрежи.
Към момента няма информация за пострадали. Не се споменава за проблеми в движението.
Зареждане ...


09:25 / 20.04.2022
1180






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.