Тежка катастрофа е станала на кръстовището на бул. "Васил Левски" и бул. "Патриарх Евтимий" в столицата.
По първоначална информация има двама пострадали, които са откарани в болница. На място са пристигнали екипи на полицията и бърза помощ.
Все още не е ясно каква е причината за инцидента.
Във Фейсбук бяха публикувани снимки от катастрофата.
Зареждане ...


05:31 / 16.01.2022
1282






Анонимен
на 16.01.2022 г.
Туй Гешев ли'й...
Svinsko
на 16.01.2022 г.
Как каква? Карали са с максимум 99км/ч... нали лъскавите возила толкова вдигат най-много в града!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.