Абонати на "Топлофикация" твърдят, че са в шок заради предупредителни писма за лихви върху нулеви сметки. Странните съобщения получили на електронните си пощи.
Емил Гендов от столичния квартал "Младост" получава съобщение, че към 21.10 има задължения в размер на 0.00 лева, както и дължими обезщетения за забавяне в размер на 0,02 лева, предава Нова тв.
Семейство Вельови от "Люлин" също има задължения от 0.00 лева. Но получават сметка за лихва за забавянето на плащането им от 6,83 лева.
Зареждане ...


08:55 / 01.11.2021
844




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.