Този надпис накара стотици столичани да се усмихнат на път за работа тази сутрин, научи Sofia24.bg чрез социалната мрежа Фейсбук. Ето какво пише авторът на публикацията:
"Сутринта заставам на спирката. Трамваи 20 и 22 към Центъра и виждам този надпис. Много ми стана хубаво...не знам кой го е писал, но му благодаря! На мен ми донесе много хубаво усещане, а човекът, за когото е е щастливец/ка!".
Надписът се намира на трамвайната спирка на гара "Подуяне".
"Ееее супер!!! Най-накрая и нещо хубаво и мило се появи в онлайн пространството", коментира столичанка.
Зареждане ...


12:13 / 11.02.2022
733






Анонимен
на 11.02.2022 г.
С лук,с картофки или с подправки като добавка към написаното ;))).(Който е слушал Замунда банана бенд знае).
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.