Трамвай дерайлира на бул. "Ген. Скобелев" в столицата. Това стана ясно от публикации в социалната мрежа Фейсбук, видя Sofia24.bg. Случката предизвика подигравката на столичани. 

Вижте какво пишат те под снимките:

Да му напишат акт, че дрифти

И на мен ми се случва понякога да излезна извън релси....

Съсипаха ги тези релси ....Навремето какви релси имаше!!! като те вкарат в релсите нямаше излизане

Нека му е, само дрънкат с тия гадни звънци в задръстванията!

Епа бутнете го да влезе в релси отново!

Не се научиха ватманите, че дрифт с трамвай не се прави! 

От СДВР уточниха за медията ни, че сигнал за дерайлиралия трамвай не са получили.