Трамвай дерайлира на бул. "Ген. Скобелев" в столицата. Това стана ясно от публикации в социалната мрежа Фейсбук, видя Sofia24.bg. Случката предизвика подигравката на столичани.
Вижте какво пишат те под снимките:
Да му напишат акт, че дрифти
И на мен ми се случва понякога да излезна извън релси....
Съсипаха ги тези релси ....Навремето какви релси имаше!!! като те вкарат в релсите нямаше излизане
Нека му е, само дрънкат с тия гадни звънци в задръстванията!
Епа бутнете го да влезе в релси отново!
Не се научиха ватманите, че дрифт с трамвай не се прави!
От СДВР уточниха за медията ни, че сигнал за дерайлиралия трамвай не са получили.
Зареждане ...


15:44 / 20.09.2022
491




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.