Трамвай е излязъл от релсите на площад "Македония" в София. Това стана ясно от публикация във Фейсбук. За инцидента съобщи и общинският съветник Методи Лалов в социалната мрежа.
При ляв завой задната талига е излязла от релсите. Припомняме, че трасето бе напълно ремонтирано и трамваи се движат по него от едва няколко месеца.
При катастрофата няма ранени или жертви.
Зареждане ...


15:57 / 15.05.2022
1088






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.