Трамвай е излязъл от релсите на площад "Македония" в София. Това стана ясно от публикация във Фейсбук. За инцидента съобщи и общинският съветник Методи Лалов в социалната мрежа.

При ляв завой задната талига е излязла от релсите. Припомняме, че трасето бе напълно ремонтирано и трамваи се движат по него от едва няколко месеца.

При катастрофата няма ранени или жертви.