Трамвай и скъпарски джип "Мерцедес" се сблъскаха челно в столицата. Това стана ясно от публикация във Фейсбук, видя Sofia24.bg. Не се съобщава за пострадали към този момент.
Публикацията веднага привлече вниманието на столичани и заваляха коментари. Ето част от тях:
Трамвая е виновен
Че е здрава гегата здрава е, ама чак толкова..
Тоя мнооого си е п'Овервал... Муахахахаххах
Как ме радват такива снимки....
Грам не ме вълнува как са тия в джипа....
Нека съм комплексар и злобар...
Естествен подбор.....
Пак резки маневри от страна на ватманката
Абе Г-класата е бая здрава ама срещу железния кон няма шанс
Зареждане ...


19:22 / 29.11.2022
707







aahasfer
на 29.11.2022 г.
много тъпи са тези с *чисто новия на 10 години* ......
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.