Катастрофа между три автомобила е станала в "Студентски град" на ул. "8-ми декември“ в София, става ясно от публикация в социалната мрежа Фейсбук.
От снимката се вижда, че има нанесени материални щети по автомобилите, които и трите са марка БМВ.
Не се съобщава за пострадали.
Мястото на катастрофата е доста оживено и често на това място стават инциденти.
Зареждане ...


16:02 / 16.05.2022
815





Анонимен
на 16.05.2022 г.
Само тъпаци с тез марки мож да се блъскат един в друг. Сторили им се е че са на лунапарк с Ел. Колички.
Анонимен
на 16.05.2022 г.
Как се чувства Фънки след катастрофата?
Анонимен
на 16.05.2022 г.
Какво е БеМеВе (БМВ)?!?!?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.