Три автомобила са катастрофирали на бул. "Цар Освободител" в района на "Орлов мост", научи Sofia24.bg. На мястото на инцидента освен полиция е пристигнала и пожарна. Според очевидци, един от пътниците е откаран с автомобил на Бърза помощ. Снимки бяха публикувани и в социалната мпрежа. В групата "Катастрофи в София" под фотографиите вече има и коментари. Ето част от тях:

- Колко сложно нещо е дистанцията.

- Днес и утре е време на неделните умствено изостанали...

- Сблъсъкът на Опелите!

- Пак телефонче?

- Купувам Опели за части !