Катастрофа е станала в столичния квартал "Младост" при Бизнес парка, съобщават във фейсбук групата "Катастрофи в София".
Хората коментират, че са възмутени от случващото се, защото не минава и ден без да се размине без пътен инцидент:
"Това да си гледаш знаците, пък и да ги разбираш явно е много сложно";
"Тва кръстовище им е много сложно от много време. Най-добре е да се сложи светофар и там";
"Преди шофиране ,е хубаво и правилника да се прочете".
Зареждане ...


15:29 / 01.04.2022
1111






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.