Тролей се блъсна в спирка на бул. "Васил Левски" в София. За това сигнализира столичанка, видя Sofia24.bg.
"На бул. "Васил Левски", тролей бутна спирка. По чудо няма пострадали хора на спирката. Имало е двама човека. Единият мъж изхвърча назад от спирката жив и здрав. Имаше и една жена.
Покривът на спирката стърчи много напред. Тролеят не е преценил, че стърчи и го е закачил. И стъклата са се пръснали. Днес е късметлийски ден.
Много здраве и късмет на оцелелите двама човека на спирката. На косъм от трагедия", пише жената.
Зареждане ...


09:47 / 09.07.2022
1178







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.