Мъж се качи на електрическа тротинетка и събра погледите на столичани. Явно е решил да напълни бутилка с газ и да я пренесе по-лесно до дома си, като използва иновативното превозно средство, но по пътя се е изморил и е поседнал. Снимката предизвика коментарите на столичани. Ето какво пишат хората в социалната мрежа Фейсбук:
- "За пръв път ли виждате тротинетка на газ?";
- "Космонавтът от Македония";
- "Чисто камикадзе";
- "Нямате право да снимате хората, дори и в гръб! Иска се разрешение от обекта иначе може лесно да ви осъди. Поне на запад е така. Да не говорим,че го снимате за подигравки в обществена група...".
Зареждане ...


13:55 / 23.06.2022
557







БКП
на 23.06.2022 г.
Добре че не е взел и под мишницата домуса, че тогава видиш ли снимката щеше да е пълна пръдня!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.