Ученици и учители от Първа английска езикова гимназия, която се намира в близост до парк "Заимов“, засадиха фиданки от липи. По този своеобразни начин те отбелязват празника на район "Оборище“, който е на 21 април.
Учениците получиха ръкавици и чували от районния инспекторат, за да могат освен засаждане да почистят там, където е необходимо. Децата винаги се включват с охота в подобни инициативи, които показват тяхното отговорно отношение към околната среда.
Зареждане ...


12:33 / 20.04.2022
498







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.