Ученици от 119 СУ "Акад. Михаил Арнаудов" изрисуваха района около училището с емблематични сгради и известни архитектурни обекти на София, съобщиха от районната администрация на "Изгрев". Столичани могат да разгледат рисунките, ако минават по ул. "Латинка“. Инициативата се проведе съвместно между районната администрация и 119 СУ и е под надслов “Нашата столица през очите на децата от "Изгрев“.
Целта на събитието е учениците да се включат със своето въображение в облагородяването на района. Инициативата се провежда от Местна комисия за борба с противообществените прояви на малолетните и непълнолетните, съвместно с проект "Младежки културни пространства в район "Изгрев" - мост към по-добро бъдеще“, финансиран по програма "София - град на младите и активните“ на Столична община.
Зареждане ...


12:39 / 04.07.2022
762







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.