Ученици от музикална школа изненадаха пътниците в метростанция "Сердика" в София с нетрадиционен поздрав по повод Трети март.

Те организираха флашмоб и изпяха "Моя страна, моя България" в деня, в който страната ни отбелязва националния си празник, а видеото беше публикувано във Фейсбук.

Цялото изпълнение можете да видите тук: