Ученици от музикална школа изненадаха пътниците в метростанция "Сердика" в София с нетрадиционен поздрав по повод Трети март.
Те организираха флашмоб и изпяха "Моя страна, моя България" в деня, в който страната ни отбелязва националния си празник, а видеото беше публикувано във Фейсбук.
Цялото изпълнение можете да видите тук:
Зареждане ...


20:32 / 03.03.2022
1932






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.