Специални благодарности на учениците от 18-то СОУ "Уилям Гладстон", 30 Средно училище "Братя Миладинови" и 32 СУИЧЕ "Св.Климент Охридски", които изрисуваха няколко красиви и големи великденски яйца, с които украсиха парк "Възраждане“.

Поздравления за техните учители и кмета г-жа Савина Савова - район "Възраждане", които помогнаха за реализацията на този великденски поздрав към всички столичани.

Светли празници!

Това написа във Фейсбук кметът на София Йорданка Фандъкова.