Специални благодарности на учениците от 18-то СОУ "Уилям Гладстон", 30 Средно училище "Братя Миладинови" и 32 СУИЧЕ "Св.Климент Охридски", които изрисуваха няколко красиви и големи великденски яйца, с които украсиха парк "Възраждане“.
Поздравления за техните учители и кмета г-жа Савина Савова - район "Възраждане", които помогнаха за реализацията на този великденски поздрав към всички столичани.
Светли празници!
Това написа във Фейсбук кметът на София Йорданка Фандъкова.
Зареждане ...


10:18 / 22.04.2022
682







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.