В окаяно състояние е ул. "Бяла акация" в частта между улиците "Проф. Велизар Велков" и "Българска легия" в София. На улицата се намира и изходът от паркинга на МБАЛ "Св. София", откъдето излизат десетки коли всеки ден.
Истински лунен пейзаж, пишат хората във "Фейсбук".
На конкретното място липсват тротоари, а колите са спрели в калта.
Зареждане ...


12:56 / 23.12.2021
662






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.