Репатрирането на излезлите от употреба автомобили, по-добрият достъп до комунални услуги, възможностите за развитие на дребен бизнес в района, премахването на незаконните павилиони, по-доброто почистване на района и борбата с презастрояването. Това бяха само част от темите, които гражданите поставиха в приемната на кмета на район "Изгрев" д-р Делян Георгиев.

Кметът разказа на жителите на района за начина на определяне на бюджета на администрацията и реда за отпускане на средства от Столична голяма община. Д-р Делян Георгиев пое ангажимент за организиране на пролетно почистване, да продължи инвестиционната програма за подобряване на инфраструктурата, както и борбата с презастрояването на района.

Приемната се провежда всеки вторник между 10:00 и 12:00 часа. Можете да заявите среща чрез имейл на info@so-izgrev.bg или на тел.02/970 10 32