Автомобил се заби в дърво на столичното кръстовище на бул. "Александър Стамболийски" и бул. "Константин Величков".
От МВР съобщиха за Sofia24.bg, че има нанесени само материални щети на автомобила.
Сигналът за самокатастрофирал автомобил е получен в 8:20 часа. Снимки от мястото на инцидента бяха публикувани в групата "Катастрофи в София" във Facebook.
Зареждане ...


11:10 / 24.10.2024
1637







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.