Софийският зоопарк премина към лятно работно време и отвори закритите зали за посетители за първи път от началото на пандемията от COVID-19. Известно е, че през 2022 година се навършват 25 години от създаването на "Дарителската програма“ с цел подпомагане консервационната дейност на зоопарка.
По време на локдауна зоологическата градина е обновила парковата си част и е извършила реконструкция на част от местообиталищата на животните, съобщава Нова телевизия.
Зареждане ...


11:02 / 03.05.2022
1184







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.