Големи опашки пред повечето клонове на "Български пощи" заради изплащането на пенсиите. На места на хората им се налагаше да чакат по близо 2 часа.
Причината е, че заради хакерската атака, извършена преди близо месец, системата на пощите все още не функционира и пенсиите се изплащат по хартиени списъци. От "Български пощи" призовават възрастните хора да не се струпват пред клоновете в сутрешните часове на деня, предава БНТ.
В София част от пенсионерите все още дори не са получили великденските си добавки.
Зареждане ...


11:40 / 09.05.2022
529







nedevbs
на 09.05.2022 г.
Проклето да е правителството, тъпо.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.