От районната администрация на район "Студентски" публикуваха важно съобщение. Публикуваме го без редакторска намеса:

"Уважаеми граждани,

По инициатива на СО-район "Студентски“ се провеждат всекидневно съвместни масирани проверки, свързани с транспортиране на земни маси и строителни отпадъци на територията на района. Те се осъществяват със съдействието на Изпълнителна агенция "Автомобилна администрация“, Пътна полиция, Столичен инспекторат и 7-о РУ на СДВР. Нарушителите се глобяват за неспазване на маршрутите за извозване, издадени от район "Студентски“, както и за замърсяване на улиците. 

Съставените актове са приблизително 10 000 лева на нарушител като за по-тежки нарушения превозното средство се спира от движение за срок от една година и се отнемат регистрационните му номера. Пътна полиция налага глоби за движение по пътищата, включително отнемане на свидетелство за управление на водача. Подобни проверки ще се извършат не само в делнични, но и в почивните дни."