В първия ден на месец април най-малките деца на ДГ 146 "Звездица“ постъпиха в новата сграда на филиала в кв. Сеславци, съобщиха от район "Кремиковци".
Ето какво написаха от районната администрация във Фейсбук: "Благодарим на родителите, че се довериха на персонала на детска градина "Звездица“ и на нас – район "Кремиковци“, които приготвихме с грижа и старание най-добрите условия за отглеждане и възпитание на деца! Пожелаваме на семействата и персонала – лично здраве и щастие и нека много радостни събития да изпълват най-новата и красива сграда на район "Кремиковци“!".
Зареждане ...


13:29 / 01.04.2022
996






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.