Три контейнера за биоразградими отпадъци /зелени/ са поставени вече в район "Изгрев“ във връзка с пролетното почистване от Столичен инспекторат, съобщиха от районната администрация.

Контейнерите се намират на три места:

- ж.к. "Дианабад“, бл. 28 и бл.26

- ж.к. "Изгрев“, бул. "Самоков“ с ул. "Жетварка“

- ж.к. "Дианабад“, ул. "Марко Темнялов“ бл. 18 и бл. 19

Контейнерите ще бъдат на тези места от 7.04 до 11.04.2022 година. След приключването на кампанията те ще бъдат преместени, а местата почистени.