Три контейнера за биоразградими отпадъци /зелени/ са поставени вече в район "Изгрев“ във връзка с пролетното почистване от Столичен инспекторат, съобщиха от районната администрация.
Контейнерите се намират на три места:
- ж.к. "Дианабад“, бл. 28 и бл.26
- ж.к. "Изгрев“, бул. "Самоков“ с ул. "Жетварка“
- ж.к. "Дианабад“, ул. "Марко Темнялов“ бл. 18 и бл. 19
Контейнерите ще бъдат на тези места от 7.04 до 11.04.2022 година. След приключването на кампанията те ще бъдат преместени, а местата почистени.
Зареждане ...


12:06 / 08.04.2022
516




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.